м. Дніпро
(068) 23 - 85 - 677

Діагностика

Ми приділяємо діагностиці величезну увагу, оскільки від правильно поставленого діагнозу залежить подальше лікування пацієнта. Функціональна діагностика-це комплекс дослідницьких процедур, які допомагають проаналізувати стан здоров’я пацієнта, виявити причину захворювання, спрогнозувати тривалість і етапи лікування. Ми проводимо опитування пацієнта, збираємо інформацію про перенесених і наявних захворюваннях, наявності алергічних реакцій, вивчаємо скарги та побажання Стоматолог оглядає порожнину рота пацієнтів, оцінює стан зубів, ясен, гігієни. Робиться панорамний або прицільний знімок зубів, що дає вичерпну інформацію про стан всіх зубів, кореневих каналів, наявності зачатків зубів, правильність їх розташування, наявності або відсутності вогнищ запалення, стану і обсягу кістки і т.д. Проводиться цифрове моделювання та фото посмішки пацієнта для подальшого обговорення плану лікування.

читати більше

Терапія

Більшість людей звертається до стоматолога тільки з появою проблем, пов’язаних із зубним болем, забуваючи про профілактичному лікуванні. Будь-яке захворювання набагато простіше і дешевше запобігти, ніж потім займатися лікуванням. У нашій клініці лікар стоматолог проводить ряд процедур, спрямованих на лікування та збереження здоров’я зубів. Необхідно кілька разів на рік приходити на прийом до стоматолога. Це допоможе виявити захворювання на ранніх стадіях, своєчасно пролікувати і найважливіше-зберегти здорові зуби. Ми надаємо наступні послуги: профілактика карієсу зубів, художня реставрація зубів, ендодонтичне лікування каналів зубів, лікування параодонтіта і пульпіту, зняття зубних відкладень, відбілювання зубів. Все лікування абсолютно безболісно з використанням анестетиків останнього покоління. З приводу лікування Ви завжди можете зв’язатися з Вашим лікуючим лікарем.

читати більше

Хірургія та імплантація

Всі хірургічні операції проводяться під анестезією індивідуально підібраною для кожного пацієнта і проводяться безболісно. У нашій клініці проводиться безболісне видалення зубів, кіст, кісткова пластика, імплантація. Один з найсучасніших і надійних способів повернути втрачені зуби і здоров’я є установка зубних імплантів .. Технологія імплантації надійна і безпечна, проводиться з використанням сучасного обладнання за новітніми методиками. Пацієнтам пропонується кілька варіантів імплантів для відновлення рівня якості життя. Навіть при знімному протезуванні для утримання протезів використовують два і чотири імпланта. При втраті навіть одного зуба відбуваються незворотні зміни. Зубний ряд зсувається, що призводить до неправильного функціонування всієї зубощелепної системи і як наслідок обробки цілих зубів. На допомогу приходить якісна імплантація, успіх якої залежить від діагностики та складання плану лікування, відсутності інфекції, ретельного протоколу імплантації, професійного виконання ортопедичного етапу.

читати більше

Гігієна і пародонтологія

Шлях до краси і здоров’ю ваших зубів відкритий, перш за все, через професійну гігієну порожнини рота Ця SPA процедура для вас і ваших зубів включає в себе зняття зубних відкладень за допомогою спеціального обладнання, складання індивідуальної програми профілактики захворювань зубів і ясен для підтримки яскравості і краси вашої посмішки. При регулярному проведенні процедури знижується ризик виникнення гіперчутливості емалі, карієсу зубів і запалення ясен. При захворюванні ясен і поганій гігієні виникають запальні процеси, які ведуть до руйнування цілісності зубів, ясен, кості. Такіе порушення самі не проходять і вимагають постійного лікування. При настанні поліпшення результат необхідно підтримувати регулярними відвідинами лікаря в залежності від ступеня захворювання. Основний принцип-це комплексний підхід.

читати більше

Відбілювання зубів

Бажання володіти яскравою і білосніжною посмішкою сьогодні можна здійснити, завдяки сучасним технологіям. Відбілювання зубів є не тільки швидкою і ефективною процедурою, але і зміцнює емаль зубів, завдяки спеціальним мікроелементів в складі гелю і використання лампи останнього покоління Philips ZOOM White Speed. Результат відбілювання помітний відразу після процедури і підтримується довгий термін за рахунок кап для домашнього відбілювання.

читати більше

Естетичне протезування

Для відновлення краси і функціональності зубів застосовуються найсучасніші технології. У нашій клініці відновлюють естетику і колір зубів вінірами і безметаловими коронками на основі оксиду цирконію і прескераміки. Вони мають довгий термін служби завдяки своїм властивостям і точному цифровому скануванню, моделювання та виготовлення. Вініри і безметалеві коронки надають зубам більш натуральний здоровий вигляд, імітуючи властивості своїх зубів, біосумісні, не мають алергічної реакції, не змінюють колір. Посміхатись – це красиво, модно і престижно. Проявляйте свої позитивні емоції. Що для цього необхідно? Гарний настрій, спілкування з цікавими людьми і відмінний стан зубів.

читати більше

Цифрова посмішка

При протезуванні пацієнтам хочеться побачити остаточний результат ще на етапі планування. Для цього була розроблена спеціальна програма Digital Smail Design або цифровий дизайн посмішки. Ви можете підібрати колір, розмір, форму майбутніх зубів, побачити як вони будуть виглядати в порожнині рота. Для цього потрібно зробити кілька фотографій особи пацієнта в різних проекціях і перенести отриманий результат. Далі проводиться аналіз DSD фотографій пацієнта для створення важливих параметрів гармонійної посмішки. Процедура дозволяє приміряти зміни форму зубів і побачити результат ще до початку лікування.

читати більше

Ортопедія

У житті трапляється всяке … хтось переніс важку стресову ситуацію, хтось серйозну хворобу, хтось допускав помилки в догляді за порожниною рота, а хтось і не мав можливості своєчасно звернутися до стоматолога і полікувати свої зуби. Причин багато – результат один – втрата зубів. Ми можемо допомогти у вирішенні даної проблеми – використовуючи новітні стоматологічні технології.

Методи протезування в нашій стоматології різноманітні:

 -металокерамічні коронки

 -бюгельні протези різної фіксації

 -телескопи

 -безметалева кераміка

 -різні види складних робіт на імплантатах.

Багато з людей стоять перед єдино можливим варіантом – знімний протез. Застосування імплантів допоможе його стабілізувати, прибрати дискомфорт, або взагалі позбутися знімного протезу, поставивши незнімну конструкцію.

Високої естетики можна домогтися, поставивши керамічні зуби на основі оксиду цирконію, матеріалу, що пропускає світло як натуральні зуби і володіє природною прозорістю.

читати більше
Записатися на прийом
Заповніть форму і ми
передзвонимо для уточнення дати
і часу


  Потрібна консультація?
  Заповніть форму і ми
  передзвонимо і проконсультуємо
  Вас по вашій ситуації

   Записатися до лікаря
   Дерипаска Александр Владимирович
   Заповніть форму і ми
   передзвонимо для уточнення дати
   і часу