м. Дніпро
(068) 23 - 85 - 677

Що таке цифровий дизайн усмішки?

SD або цифровий дизайн посмішки це комп’ютерне створення і моделювання посмішки, що дозволяє пацієнтові побачити кінцевий результат, обговорити з лікарем свої побажання і брати участь в створенні гармонійного кольору, форми і розміру зубів в поєднанні з рисами обличчя.

Що таке вініри для зубів?

Це керамічні накладки на передню частину зуба. Виправляють форму і колір зруйнованих, реставрованих зубів. Надають здоровий і натуральний вигляд, точно імітують властивості поверхні зуба, покращуючи посмішку.

Які коронки краще поставити?

З розвитком нових технологій і матеріалів ми рекомендуємо нашим пацієнтам безметалеві коронки, які пропускають світло, виглядають натурально, не мають темної смуги між коронкою і яснами, довше служать, тому що не дратують слизову у шийки зуба, Біоінертні. Відсутність металу-ні алергічної реакції, ясна має відмінне прилягання і як наслідок менше збиток кістки.

Чи боляче робити відбілювання?

Як правило не боляче. Можливий невеликий дискомфорт під час процедури і протягом першого дня після відбілювання. Процедура проходить трьома циклами по 10-15 хвилин з нанесенням спеціального захисту для ясен і гелю. За кілька днів до відбілювання потрібно зробити професійну чистку зубів.

Скільки часу потрібно, щоб прижився імплант?

Процес приживлення імпланта походить від двох трьох місяців до півроку. Залежить від системи імплантів. наявності та обсягу кісткової тканини, гігієни порожнини рота і дотримання рекомендацій лікаря.

Як часто проводити професійну чистку зубів?

Рекомендується проводити професійну чистку два рази в рік абсолютно всім, а у кого проблеми з яснами кожні три місяці. Зубний наліт – сприятливе живильне середовище для розвитку мікроорганізмів, що провокують карієс. Залишаючись на емалі він згодом минерализуется і перетворюється в камінь, починаючи запальні та інфекційні процеси. За пів року організм оновлюється і перебудовується, можна своєчасно звернути увагу на початковий карієс і запобігти подальшим захворювання і втрати зубів.

Які зубні протези краще за повної адентії?

Щоб відновити зубний ряд за повної адентії, існує не так багато варіантів. Найбільш виграшним результатом, фізіологічним, естетичним, довгостроковим – є протезування на імплантах, коли опорою для конструкції служать попередньо вживлені гвинтові штифти, що імітують собою корінь зуба. Менш вдалим виявиться варіант, коли фіксація знімного протеза буде забезпечена шляхом присосок.

Який варіант краще за часткової відсутності зубів

Для відновлення кількох відсутніх зубів найкращим рішенням буде протезування на імплантах. При такому підході, не потрібно буде вивчати стан сусідніх зубів щодо того, чи зможуть вони стати опорою для майбутнього протезу, здійснювати їхню відповідну підготовку, проводити обточування.

За допомогою протезування на імплантах більш рівномірним виявиться і розподіл навантаження на щелепну кістку. У тих випадках, коли незйомними варіантами протезів не вдасться скористатися, доведеться звертатися до знімаємих протезів, що фіксуються за допомогою гачків.

всі статті Dental Studio

Записатися на прийом
Заповніть форму і ми
передзвонимо для уточнення дати
і часу


  Потрібна консультація?
  Заповніть форму і ми
  передзвонимо і проконсультуємо
  Вас по вашій ситуації

   Записатися до лікаря
   Дерипаска Александр Владимирович
   Заповніть форму і ми
   передзвонимо для уточнення дати
   і часу